KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14303351
nr 1430 3351
Maria Ginzburg
(f. 1955), Sverige
Sjölandskap, 28x38, yttermått inklusive ram: 42x52, akvarell. Signerad
Maria Ginzburg, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:18:45
100 kr
150 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)